Kalender inschrijven contact

Welkom bij Ondernemend Geldrop-Mierlo

Ondernemend Geldrop-Mierlo bestaat sinds 1993 en is een lokaal werkende vereniging die de belangen behartigt van haar leden.

Dit doen wij op de volgende manier:

  • Wij brengen ervaren en startende ondernemers bij elkaar waardoor inspirerende ideeën en mogelijkheden ontstaan.
  • We vormen een platform voor alle ondernemers in Geldrop-Mierlo. 
  • Wij zijn gesprekspartner met en namens de Gemeente Geldrop-Mierlo voor onze leden.
  • Het onderhouden van lokale en regionale contacten met diverse partijen.
  • Het houden van bedrijfsbezoeken, kennis- en netwerkbijeenkomsten, interessante lezingen en verkiezing “Ondernemer van het jaar”
  • Bouwen en onderhouden van een professioneel platform waar kennis en kunde worden gedeeld.

Bijeenkomst over promotie van onze gemeente 

VERGROOT JE KANSEN SAMEN MET STICHTING VILLAGEMARKETING GELDROP-MIERLO.

Wat zou een samenwerking met Villagemarketing voor jullie kunnen betekenen? Op maandag 23 mei om 19.30 uur presenteren wij in Hotel HUP de plannen die we hebben ontwikkeld ter promotie van onze gemeente in de komende periode. En jij bent van harte welkom hierbij aanwezig te zijn.

Sinds 2019 is Stichting Villagemarketing Geldrop-Mierlo verantwoordelijk voor de promotie van Geldrop-Mierlo, richting de inwoners en richting de regio. Met onze activiteiten zetten we onze gemeente opvallend op de kaart, zodat er steeds meer mensen komen recreëren, inwoners het (nog) fijn(er) vinden om hier te wonen en het ondernemersklimaat steeds kansrijker is. Verhinderd? Geen probleem! Wij organiseren op 16 mei nog een bijeenkomst die gericht is op evenementenorganisaties, waarbij je ook kunt aansluiten. Vragen? Stel deze aan Robin Boom via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Zorg dat je erbij bent. Want tijdens deze bijeenkomst presenteren wij tevens het gloednieuwe mobiele podium dat jij als ondernemer via ons in kunt zetten bij bijvoorbeeld eigen evenementen.

Conferentieprogramma

19:30 - 20:00 Inloop bij HUP

20:00 - 20:30 Presentatie Stichting Villagemarketing

20:30 - 20:45 Presentatie gemeente Geldrop-Mierlo (subsidies en vergunningen)

20:45 - 21:15 Presentatie Visitbrabant

21:15 - 22:30 Afsluiting met Borrels en Bites en mobiel podium.

Samenwerken kan kansen vergroten of nieuwe kansen met zich meebrengen. Nieuwsgierig? Meld je aan voor deelname aan deze inspiratiebijeenkomst via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via de volgende link www.visitgeldropmierlo.nl/aanmelding

Hartelijk groet, Namens het bestuur van Stichting Villagemarketing Geldrop - Mierlo

Evenementen

Geen komend evenement!
ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Facebook

De winkelwagen is leeg